Zibner

Dá se nějak zjistit, kdo nahrál na ulož.to určitý soubor?

Abych mu mohl napsat zprávu.

Nejlepší odpověď
anonym

Z důvodu bezpečnosti a anonymity nelze, ale co můžete je přidat komentář který pak dostane uživatel na email (pokud má aktivovaný notifikace/upo­zornění) a možná pak Vás kontaktuje do zpráv.

Další odpovědi
briketka10

domluvit se s dotyčným o nahraném filmu
přidaném heslu na „Ulozto.cz“ přes e-mail,
ano to dělám, nebo rovnou odkaz na film
přes e-mail a do něj tu zprávu napsat :O)
Doplňuji:
nyní jsem tento film vytáhla s e-mailu
http://www.uloz­.to/xLQYKuX/ne­vyrcene-tajemstvi-avi

GTA Andreas

Použij veškerý intelekt, zakázané to není. Příkladně okomentuj soubor tak, aby ti uživatel musel odpovědět. Třeba ta na té fotce jé tu znám, známe se dobře.. nebo podobně. Když je uživatel registrovaný, s největší pravděpodobností ti odepíše a u komentáře se ukáže jeho přezdívka-avatar. A to je krok k tomu abys našel spoustů info.