Dados

World of tanks

Zdravím, hraji WoT společně s kámošema. Oni mi říkají, že mají i čínské tanky, ale já je tam nemám. Nevíte proč ?
Doplňuji:
Vše vysvětleno. Spletli si SSSR vlajku s čínskou. PS: Čínské tanky budou prý od verze 8.4

Odpovědi
BANAN93

já hraju na worldoftanks.com a mám tam jen Německé, USA, Francie, SSSR – ruské možná tam nějakej čínskej je :D a pak nově přidané Anglické

Maj snad ještě přidávat japonské – jestli oni hrajou na Worldoftanks.eu tak tam možná maj i Čínu no nevim

Luckavokaco

Spletl sis SSSR s čínou jedině :) Tady je web o World of tanks www.worldof-tanks.cz

Luckaffdsfs

Ano spletl jsi se, jestli potřebuješ info tak tady: http://word-of-tanks.blog.cz/