Chase

Wordpress šablona

Můžu pro svou stránku použít kaskádové styly z wordpress šablony, která je zdarma i když stránka nepoběží na wordpressu?
Nezajímá mě jestli to bude fungovat ale jestli nebudu porušovat nějaké autorské práva nebo něco.

Odpovědi
lukas.zmizik

můžeš…, je volná, takže si s ní můžeš dělat co chceš a jakkoli ji upravovat…ale výjde tě jednodušeji udělat si svoji, než překopávat něco, co je přímo pro wp určené a nastavené…minimálně si s tím dáš stejnou prácí jako napsat svou vlastní…

ivzez

Záleží na tom, za jakých podmínek dal autor šablonu k dispozici.
Pokud pravidla dodržíte (např. zachováte odkaz na utora šablony),
mělo by být použití bez problémů. Případně můžete autorovi napsat
a dohodnout se přímo s ním.