leporela22

Jak zobrazit wordpress slides?

Dobrý den mám takovou otázku stáhnul jsem si ve wordpressu master slides ale i když ho vytvořim a dám save changes tak se nic neinportuje a ve vzhledu není když dám vzhled úvodní stránka slides -none- -demo- to jsou 2 slide co tam už byly jak udělám aby tam byla ta moje vlastní ?

Odpovědi
bazinga

S tímto pluginem zkušenosti nemám, ale pokud se vám nezobrazil váš slider (nebyl ani vytvořen), byl buď vytvořen špatně, neuložil jste ho a nebo je například tento plugin pouze demo verze (což mají poměrně často plugináři na WP ve zvyku). Doporučuji vyzkoušet jiný slider plugin. Je to takový hokus pokus, ale tak už to v open source bohužel je. Můžu doporučit např. plugin Meta Slider nebo Smart Slider 2.