player242

Wi-fi vs Samsung..

Ahoj všichni, doma máme Wi-finu. V klidu jsem se nani připojoval z mého Samsung Galaxy Young Y, ale teď to nelze.. Nevím proč prostě se nepřipojím. Zkoušel jsem restartovat Wi-Fi, telefon, ale nic poradil by mi někdo ?
Doplňuji:
Zkusím..

Odpovědi
Johny_r

Nezměnil jsi mezitím nějaké nastavení? Na routeru nebo na telefonu? Pokud ne, funguje telefon v jiných WiFi sítích? A dá se k routeru připojit jiné zařízení (jiný telefon, počítač)? Musíš na to vylučovací metodou. Pokud se Ti nepřipojí nic, bude problém v routeru. Pokud se Ti nepřipojí telefon jinde, bude problém v něm. Pokud Všechno všemi směry funguje a jediné, co nefunguje je konkrétní telefon s konkrétním routerem (a dřív to šlo), hledal bych chybu spíš v telefonu. Zkoušel jsi hard reset – uvedení do továrního nastavení?