Dan-Bohm

Jak se připojit k jiné WI-FI?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když se na mobilu připojím na jinou WI-FI, můžu se pak připojit i na tu mojí co mam doma? Když je chráněná heslem? Musím tak znova psát heslo?

Odpovědi
www

Je to jednoduché. Máš-li volbu ‚zapamatovat heslo‘ tak to použij. Pak vyhledáš wifi v dosahu, vybereš síť, připojit a jsi tam bez vyplňování hesla.
Zkušenost

badisko

Jak kdy …prostew se pripoj ..a zmnen uprednostnovane site …

Dochy

U Androidu standardne pokud vyplnis udaje pro sit, tak si tu sit pamatuje a bere ji jako znamou. Spis bys musel bnekde zaskrtnout pri prihlasoveni, ze k ni chces jen jednou a pak se to ma zapomenout (ale to tam mozna ani neni a sit musis ze znamych odebrat rucne..)