JájsemRaibek

Vzpomenete si na název filmů, pokud vám sdělím o dvou filmech pár podrobností?

Takže první série (myslím 5 dílů) je o zvlášnostech, které se partě lidí děje, dokud nezemřou. Poslední díl navazuje zpět na první. Začíná to v letadle, které spadne, ale pár lidí před startem vystoupí a jim se nic nestane. Právě proto, že se jim nic nestane, musí zemřít. V jednom díle např. gymnastka šlápne na šroub na kladině atd.

Jaký je název této série – filmu?

Druhý film je trochu staršího data a jedná se o loupež v bance. Mají to nachystané tak, že se ukryjí pod schody do nějaké místnosti a tam vyčkávají.
Vylezou ven, spustí se poplach, skovají se, přiběhnou hlídači a policajti, vše zkontrolujou a takto několikrát za sebou. Pak systém vypnou a oni banku vykradou.
Jaký je název tohoto filmu?
Dííííky.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ten druhý film by mohl být „Jak ukrást Venuši“.

Další odpovědi
Vroudenspil

Nezvratný osud

gecco

To první může být Nezvratný osud.
To druhé netuším.
😉

Luxx

to první bych viděla na Nezvratný osud.. to druhé nevím

arachis

To druhé určitě, jak ukrást venuši,pokud je to starší film, také se mi líbil.