Avatar uživatele
Weroniq

Vzít do aquaparku digitální fotoaparát?

je vůbec dovoleno si tam foťák vzít? ale u někoho jsem fotky z Aquapalace viděla, jen nevím jak zařídit, aby se nanamočil nebo kdo by ho pořád hlídal, tak by nesměl jít do vody nebo pak by musel jít ho uzamknout do skříňky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Ne. Je to urcite povoleno (nebo temer urcite, mozna jsou vyjimky), ale kdo ma na nej porad davat pozor? Aby se nenamocil – existuji vodotesna ba dokonce podvodni pouzdra (a poridite je za 500kc a vyblbnete se s tim – doporucuju :)). Ale tam je spis problem to hlidani. Bud to risknte a budete mit fotak bez dozoru v kabeli (kde zase hrozi, ze se v horku uvari), nebo na nej budete muset davat pozor. Treti moznosti pak je: udelat par fotek a dat ho do skrinky. Ja osobne si nikdy na koupak fotak neberu, je to zatez navic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Balu103

Ak chodis do aquaparku pravidelne a mas dovod ho tam so sebou bravat pravidelne, napriklad ak chodis s detmi alebo spravnou partou, je dobrou volbou kupit si vodotesny narazuvzdorny fotak, daju sa kupit aj za velmi dobru cenu. Ja som kvoli detom na blaznenie v mori kupil Fuji XP10 (uz je nahradeny XP30).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika