dust8

Vždy platí, že sedět ve středu kina znamená nejlepší zážitek z filmu, nebo je tomu dle vás jinak?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano, protože...

Ve stredu a v posledni rade! Odtamtud si lide odnaseji nejvic zazitku. A nekteri ani nevedi, na jakem filmu byli:)

Další odpovědi
Savier

Ne, protože...

Nejlepší je to na levé straně. Je tam klid.

elkon

Jiná odpověď...

Nejlepší je to vzadu uprostřed, je nejlépe vidět a nejlepší zvuk. V divadle je to obráceně, vždy první řada uprostřed.

led

Jiná odpověď...

Zo stredu v plnom hľadisku sa zle uteká…
Vo väčšine prípadov je zvuk nasmerovaný práve na stredné rady, máte aj pomerne čistý pohľad na plátno bez veľkého krútenia hlavy a očí aby vám nič neuniklo, čo vyžadujú práve prvé rady s hlasným nezrozumiteľným zvukom. V posledných radoch síce máte prehľad deja na plátne pokiaľ máte zdravé oči, ale zvuk sa akosi stráca.
Teória náročného diváka hovorí, že najlepšie miesta (VIP) sú práve tie najdrahšie. Jednoducho divák nemôže mať všetko, ak si nepriplatí. Ale pri zlom filme je to aj tak jedno.
Radšej sedím na kraji radu…

Arne1

Ano, protože...