DaveR

Vyšly Star Wars na DVD s českým dabingem?

Hledal jsem značnou chvíli Star Wars na DVD (třeba epizody 1–3 a 4–6 nebo klidně i jednotlivě) s českým dabingem, ale nic jsem nenašel. Vždy jen anglický dabing a české titulky. Jediná možnost co jsem našel Star Wars s českým dabingem byla na Blu-Ray.
Jestli někdo ví že se pletu, dejte sem prosím link na koupi toho produktu online.
Děkuji ;)

Odpovědi
iceT

Mám nejasný pocit,že na jednom nejmenovaném serveru se Star wars dají sehnat všechny s CZ dabingem všechny.Já je odtamtud mám všechny.Ovšem jestli vyšly na dvd nevím,ale kdyby jsi o ně stál…

Dudny

Myslim ze tato serie Star wars 4–6 asi fakt v cz dabingu není :/