Avatar uživatele
Domi35003

Vyslechnout si ho,nebo zapomenout ?

Ahoj :)
Je mi 18, a s kamarádkou jsme si řekli že před maturitou pojedeme na lyžařský zájezd se školou..Tak to začelo.Začeli se tam s náma bavit par kluků ze školy, a jednu noc , kdy jsem se hodně opila, mě začel jeden z nich líbat (on byl při vědomí)…Další den jsme se normálně bavili.Pak i následující dny i s takovými malými náznaky že mě třeba chytil za ruku…Poslední večer jsme se trochu opili oba, ale vnímali jsme.Leželi jsme spolu v posteli, a on mi řekl ze si mě všiml už dávno ve škole,že mě má rád a že nečekal že začne něco takovýho cítit,a že nechce aby tak zkončilo.Tak jsme leželi celou noc až do rána.Další den jsem se dozvěděla že má něco jako holku…Kamarádka to zjistila protože ji zná,tak se ho naschvál zeptala přede mnou,že je to asi vážný a on se na vystrašene podival na mě,a řekl že neeee není…což nebyla pravda…Byla jsem asi naivní že jsem si něco myslela…Ale nechápu jak je to možné za tak krátkou chvíli,ale jsem do něho zamilovaná až po uši…Pokaždé když ho vidím jít po chodbě s nějakou holkou slzy mi vhrknou do očí..Pokusil se mi napsat, ale odstranila jsem si ho z přátel, a ve škole se mu vyhýbám .Chtěla bych poprosit o radu jestli se mám na něho zapomenout, nebo zkusit jestli neříkal pravdu …
Děkuju moc za jakékoliv odpovědi..

Zajímavá 0 před 2628 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Kdyby mu na tobě záleželo, nebyl by lhal.
Asi bys ráda četla něco jiného…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Třeba i má holku. A třeba to jen tak vypadá. A třeba by raději měl tebe. Oba hledáte. A třeba tvojí kamarádku potěší, když ti ten vztah zkazí. Nedokážeme to na dálku za tebe vyřešit. Komunikovat musíš s ním, ne mu neodpovídat, když ti napíše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Studenou sprchu alespoň jednou denně a odmilovat se

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek