Tristania

Výpověď životního pojištění, kdy můžu vypovědět?

Zdravím, kdy můžu vypovědět životní pojištění. Vím, že lhůta je 6 týdnů. Ale smlouva je platná (výročí smlouvy) od 1.12… vypoví mi jipojišťovna axa?
Nebo ji mohu vypovědět POUZE 6 týdnů před „výročím smlouvy“ ttj. 1.12.2015?
prosím, nějak se v tom ztrácím. Děkuji

Odpovědi
ivzez

Toto byste měl najít ve smlouvě
a ve všeobecných obchodních podmínkách.

Kamix

Já myslím, že to jde vypovědět za poměrně krátkou dobu, možná by ani nebylo nejhorší kdyby se ti nová pojistka chvilku překrývala s tou starou. Já si ji teď našel pomocí srovnání z https://www.rixo.cz a naprostá spokojenost.