Vyplnění sázenky na jackpot sportky

Vážený paně Miroslavst, Vaše odpověď mě neuspokojila. Nechci Vás obtěžovat, ale v Herním plánu není postup na jackpot srozumitelně uveden. Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vůbec se nezlobím.
Tady je přesná odpověď:
# Ve Sportce lze hrát o Bonus. Bonus je společný pro oba tahy hry Sportka. Podmínkou pro získání Bonusu je nutnost správného tipování 1. pořadí v I. nebo II. tahu hry Sportka a současně uhodnutí posledního čísla hry Šance. Sázející pro svou účast v Bonusu musí splnit podmínku účasti. Podmínkou účasti je podání plné sázenky hry Sportka, tj. 10 sloupců, včetně uzavření sázky v číselné loterii Šance, nebo systémovou sázku od systému 8 do systému 15, včetně uzavření sázky v číselné loterii Šance. Výherní kvóta Bonusu je 5 % z celé výherní jistiny hry Sportka.
Při správném tipování:

  1. šesti čísel, získává sázející výhru 1. pořadí (v případě splnění podmínek Bonusu ještě sázející získává Bonus),

TAKŽE POUZE JEDNO POSLEDNÍ ČÍSALO ŠANCE!!!

A pokud se vrátím k otázce předešlé ohledně vyplnění sázenky, tak tady je přesný text:
Na sázence musí sázející proškrtnutím příslušné kolonky označit, zda uzavírá sázku na středeční nebo nedělní slosování Sportky. Na sázence lze jednotlivé sloupce také tipovat náhodným tipem proškrtnutím příslušné kolonky označené písmenem N. Terminál po zavedení požadavku do systému vybere pro takto označené sloupce náhodnou kombinaci čísel. Na sázence lze uzavírat předplatné na nejbližší 2 až 12 slosování. Uzavírá-li sázející sázku na středeční slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro středeční slosování, uzavírá-li sázku na nedělní slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro nedělní slosování. Vklad za uzavřené předplatné je dán násobkem vkladu na jedno slosování a zvoleného počtu slosování. Počet slosování označí sázející proškrtnutím příslušné kolonky. Na sázence lze uzavírat systémovou sázku (systém). Při tipování formou systému vyplňuje sázející svým tipem pouze první sloupec sázenky, a to kombinací 7 až 15 čísel tak, že křížkem označí počet tipovaných čísel podle zvolené kombinace. Vklad pro systémovou sázku
je násobkem základního vkladu za jednu sázku a počtu tipovaných kombinací. Nechce-li sázející uzavřít sázku ve hře Šance, musí zaškrtnout kolonku
označenou Šance Ne.

Zdroj: web-nlb.sazka.cz/Lo­terieAHry/doc­Detail.aspx?nid=9776&­docid=19036059­&doctype=ART&did=9776

Další odpovědi
bourak

Musí se podat celá vyplněná sázenka plus podaná šance.Jackpot vyhrává ten kdo uhádne všech 6 tažených čísel a poslední 2 čísla v šancí.

janvrana

Zkuste se podívat na web sportka.org

mara14

Já si radši zahraju Eurojackpot, ten je lepší :)

jan1510

Doporučuji si projít web Lotto.info jsou tam informace o sázení.