karloskars4

Vyplatí se pojištění od Kooperativy?

Vyplatí se uzavřít životní pojištění se společností Kooperativa? Silně uvažuji o tom, že bych si založil rodinu a tak chci být nějak jištěný. Co si o tom myslíte?

Je pravda co zde píší? – http://www.no­vebanky.cz/ko­operatviva-pojistovna-a-s

Nejlepší odpověď
www

Každá pojišťovna má svá pro a proti. Stačí ale zadat do Googla např. „životní pojištění“ a již můžeš srovnávat. Chce to samozřejmě číst naprosto vše, jinak může být člověk později nemile překvapen!
Můj názor na svoje pojištění – Kooperativa není špatná.

Další odpovědi
pusinka50

nejlepší je si vše zjistit od pojišťovacích poradců různých pojišťoven, konzultace je nezávazná a zdarma, chodí i domů, udělají Vám kalkulace, kontakty dostanete na pojišťovnách

terry

Záleží na tom, jak se potřebuješ zajistit. To ječ individuální. Každý potřebuje jinak. Tak si zjisti a porovnej podmínky u různých pojišťoven.

venkovan

Zamysli se co chceš pojistit, co si od toho slibuješ a zašli vše několika pojišťovnám.
není to nic jiného než klasické výběrové řízení. potom porovnej co která a za co nabízí. Navíc mnohé produkty lze ještě z agenta pojiš´tovny dostat jako bonus.

suaeda

Na internetu je plno srovnání různých finančních produktů. Osobně jsem s kooperativou také spokojený, ale doporučuji se zeptat buď známého nebo alespoň slušného zástupce pojišťovny. Každá pojišťovna má větší výběr různých produktů. Problém je, když se narazí na zástupce, které mu jde jen o jeho zisk za zprostředkování a sjedná Vám nevýhodnou pojistku.