fg

Vyplatí se opravovat starou tv?

značka je tesla colour 416.V dřevěné bedně.

Nejlepší odpověď
tom004

Zbytečná investice.

Další odpovědi
Jikra

Nevyplatí.
Nejlíp jí bude ve sběrném dvoře s ostatníma.

žolik

to maš vzácná starožiznost.jen pro kutili.

Zdroj: žolík

vivatis2

Záleží kolik vám že jestli ste starší tak ne.Pokud mladší tak ano.Doporučuji philips s těma světílkama v zádu, ale nedoporučuji televizi v 3D!

DDarent

ROzhodně ne!!! podle televize odvozuji, že jste starší, takže asi ani nevíte jakou TV byste si měl koupit. Rozhodně novou LCD s LED podsvícením, aby nebrala tolik proudu jako tuten ,,křáp''. Doporučoval bych i 3D technologii, ale už novější, která nebliká, tím pádem neničí oči. Takže si něco vybrat tady: http://www.al­za.cz/televize/led-televize/fullhd/1885207­9.htm