Avatar uživatele
Dzejkob

Vyplatí se brát půjčku od Home Creditu?

A nemyslím proto, abych si za půjčku koupil novou televizi. Potřebuju do osmi dnů 20.000, aby mi nezrušili kartu, kde mám dluh na kontokorentu (v dané částce) a od známých, ani od rodiny si pučit nemohu.

Práci mám a platit měsíční splátky mi nevadí. Jde mi o to, překlenout onen dluh na účtě v České spořitelně, abych měl volné ruce.

Hm? Rada? Názor?
Doplňuji:
Na účtě České spořitelny jsem aktuálně –20.000 a pokud bych jí uhradil, tak bych byl nejen na nule, ale ještě bych mohl v případě potřeby (kterou mít nebudu) čerpat 16.000 nového kontokorentu se splatností do příštího roku.

Tudíž bych v podstatě půjčku nevyrážel půjčkou, ale pouze bych jednu jednorázově splatitelnou půjčku vyměnil za půjčku splátkovou a tím si uvolnil ruce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

No chceš slyšet můj názor?…Vytloukat půjčku půjčkou -to není dobré ,zamotáš se do toho a nebude tomu nikdy konec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Osobně jsem měl u této společnosti úvěr ve výši 10000 Kč(oprava auta) a i přesto,že jsem přeplatil pár stovek,byl jsem spokojený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rtepp

Žádná půjčka se nevyplatí! Něco jiného je půjčka mezi kamarády a rodinou bez úroků a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A v te sporitelne by vam nejak nevysli vstric. ? U tech karet preplatite 2 krat tolik !!
Zkuste se domluvit v te sporitelne . Nebo i od nich si vzit jinou pujcku … urokama by jste na tom byl lepe.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

Od Home Credit jediná spolehlivá.Hlavně NE provident !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání