Dzejkob

Vyplatí se brát půjčku od Home Creditu?

A nemyslím proto, abych si za půjčku koupil novou televizi. Potřebuju do osmi dnů 20.000, aby mi nezrušili kartu, kde mám dluh na kontokorentu (v dané částce) a od známých, ani od rodiny si pučit nemohu.

Práci mám a platit měsíční splátky mi nevadí. Jde mi o to, překlenout onen dluh na účtě v České spořitelně, abych měl volné ruce.

Hm? Rada? Názor?
Doplňuji:
Na účtě České spořitelny jsem aktuálně –20.000 a pokud bych jí uhradil, tak bych byl nejen na nule, ale ještě bych mohl v případě potřeby (kterou mít nebudu) čerpat 16.000 nového kontokorentu se splatností do příštího roku.

Tudíž bych v podstatě půjčku nevyrážel půjčkou, ale pouze bych jednu jednorázově splatitelnou půjčku vyměnil za půjčku splátkovou a tím si uvolnil ruce.

Nejlepší odpověď
hanulka11

No chceš slyšet můj názor?…Vytloukat půjčku půjčkou -to není dobré ,zamotáš se do toho a nebude tomu nikdy konec.

Další odpovědi
anonym

Osobně jsem měl u této společnosti úvěr ve výši 10000 Kč(oprava auta) a i přesto,že jsem přeplatil pár stovek,byl jsem spokojený.

rtepp

Žádná půjčka se nevyplatí! Něco jiného je půjčka mezi kamarády a rodinou bez úroků a pod.

anonym

A v te sporitelne by vam nejak nevysli vstric. ? U tech karet preplatite 2 krat tolik !!
Zkuste se domluvit v te sporitelne . Nebo i od nich si vzit jinou pujcku … urokama by jste na tom byl lepe.

  • iv-

anci

Od Home Credit jediná spolehlivá.Hlavně NE provident !