pn65

Jak spočítat měsíční částku dluhu z ročního procenta uroku?

Odpovědi
mosoj

Uf,Uf ?
Existuje tzv. složené úrokování.
http://slidepla­yer.cz/slide/3182485/

Nicméně, stejně nevím co chceš, ale tím složeným úrokování se k tomu dostaneš.

Rokio

Řekl bych, že přes trojčlenku.

Alesh

Spočítáš roční úrok a vydělíš počtem měsíců v roce.

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)