Lilinka B

Počítač se mi už od vcerejska vypína. Neustále mám na obrazovce napsáno: vypinani. Nemáte někdo radu?

Počítač se mi už od vcerejska vypína. Neustále mám na obrazovce napsáno: vypinani. Nic s tím dělat nejde. Zkoušela jsem ntb i vybit ale nic nepomáhá. Nemáte někdo radu?

Odpovědi
gecco

…" na obrazovce napsáno: vypinani"…
Jestli to správně chápu – je tam napsáno vypínání, ale nic se neděje, notes se nevypne?
Odpoj nabíječku, vyndej baterku.
Pak dej baterku zpět a notes nastartuj.

Lamalam

Zkus hledat radu na odborných diskuzích.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=no­tebook+nejde+vyp­nout&hl=cs&gbv=­2&oq=&gs_l=

bulík

F4 nebo F8 a dát poslední známou funkční konfiguraci.

cochee

Tys tu otázku nečetl, že jo?