Vyndaváte dršťky z polévky?

Nebo jí vůbec nejíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Držťky nevyndavám, na té polévce je to to nejlepší (možná má někdo jiný názor, ale pro mně to je pochoutka).

Další odpovědi
marta52

já tedy nevím, ale jím dršťkovou polévku proto, že v jsou a když hloupá odpověď, tak je tím, že je naberu na lžíci z polévky vyndavám, ale dám je do pusy.

Mapel

Dršťky v polévce je to nejlepší. Bez nich to není ono. Ale falešná dršťková z hub také nemá chybu.

klumprt

Vyndávat ze snídaně šampionů hlavní ingredienci? Copak jsem blázen?

marci1

Dršťkovou polévku nejím. Nelíbí se mi hlavně vzhled drštěk. Vařím „dršťkovou“ polévku z hlívy ústričné. Doporučuji-výborné. 🙂

gecco

Já si držku do polívky nenamáčám…
😉
A dršťky z dršťkové polívky taky nevyndávám, je to jedna z mých nejoblíbenějších…
😉

redy

Nééé to by nebyla dršťková 🙂

A tak to vypadá když nejdřív píšu, a pak čtu.
Mám to jako všichni tady:-)

anonym

Ne, tuto laskominu ( pro některé ), bych nepozřel!

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

Agneta

A co to má být? To by snad nepapal ani pejsek s kočičkou:DDD
Je to vnitřní strana žaludku? Jednou jsem chtěla být statečná, a zkusila jsem tu držťkovou…ale vážení – to už fakt nikdy…takže možná přecedit přes sítko:DDD

briketka10

Nikdy. Je to pro mě nejlepší polévka ze všech. 😁

Emefej

Nevyndavám, dršťky jsou na tom to nejlepší.

Danina65

Tak já půjdu proti vodě, já je vyndávám, tedy spíše vůbec nenandávám.Ta voda mi chutná, to divné cosi už ne.:-)
Ale znám pána, který požadoval segedínský guláš bez zelí.
Jo, co člověk, to názor

pucipuci

Vyndávám držky z polévky a hážu je do své držky. Pro mě nejlepší polévka a lžíce musí v hrnci stát.

Lamalam

Nevyndavám, bez drštěk by to nebyla dršťková.