Výměna výtahu

Dobrý den,chtěla jsem se optat zda je určen nějaký datum(vyhláška),do kdy musí být vyměněny výtahy.Máme výtah 32 let,doslechla jsem se,že do konce roku 2011 musí být odstraněny na výtahu závady třetího stupně,jinak se nebudou moc užívat.děkuji rouzová

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Mno, myslím že tohle by měla být starost někoho kdo ten dům/panelák vlastní, ten by to měl vědět. A kdyžtak zkuste zlate stranky, tam určitě něco bude :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Po vstupu do Eu se na výtahy vstahují větší bezpečnostní předpisy. Dostali jsme vyjímku že výtahy které to nesplňují musí být opraveny. Na těch co se stavěli za soc. ušetřili kabinové dveře. Mezi výtahem a stěnou je 2 cm mezera. Na výtahových dveřích je mezi sklem a rámem 3 mm schůdek. Mně osobně se stalo při opravě světla v kleci že mi to zachytilo botu, a mněl jsem štěstí že se mi z polobotky podařilo vyzout. Síla stroje jí propasírovala pod výtah. Takže nyní musí být kabinové dveře. Většinou se to řeší zhotovením nové kabinové skříně. a výmněnou tlačítek a rozváděče záleží kde se to objednádná a po revizi zjistí co všechno je potřeba vymněnit

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.