mily

Vyměna PVC oken

Přístí týden nam budou měnit v paneláku okna na okna plastová.Měnili vám taky?Kolik potřebuji místa,at vim kam az přestěhovat nabytek.A jak dlouho jim to asi trvalo.Mame dvě okna a balkonové dveře.

Nejlepší odpověď
vagra

Firma,která nám měnila okna speciální požadavky na místo neměla.Potřebovali asi metr a půl volného místa od oken.Pět oken a balkonové dveře,vyměnili za jeden den/10 hod-ve třech lidech/,včetně omítnutí, výměny parapetů a odvozu starých oken.
Pokud možno,přikryjte si pořádně podlahy a nábytek.Připravte se na to,že prach,budete mít úplně všude.Průvan je potvora.
S prací jsem byl spokojen.

Další odpovědi
anonym

Není to tak zlé,jak to vypadá a je to docela fofr. Záleží hlavně na tom,KDO to provádí.Jako ve všem.
Je dobrý zahradník a méně dobrý. Např.
2 okna+b. dveře= za 1 den hotovo.

elektrikář

Na výmněnu oken je dobré víc místa .Nábytek dát raději dál. Na transport a vyjmutí oken z rámu. Mít možnost křídla bezpečně odložit.Zedníci jsou divoši i prázdný rám je dost těžky a špatně se drží. Pokud máte cenější lustr raději sundat. Běžně se udělá byt za jeden pracovní den. Elektrikář

Zdroj: Skušenosti montéra na stavbě

člověk

záleží na firmě,některá sebou nosí i vysavač,
jedno okno v průměru do půl hodiny,
zeptejte se ale sousedů,kteří měli tuto firmu
jak byli spokojeni