I-Ionza

Lze u nějaké realitní kanceláře vyměnit stávající nemovitost za pozemek a jinou, ještě nepostavenou nemovitost?

Odpovědi
Hlada

Ne. Výměna nemovitosti neexistuje. Vždy jde o samostatné smlouvy na koupi a prodej a samostatné vklady do katastru nemovitostí.

I-Ionza

ale existuje, nesmíte to brát doslovně… Normálně jde prodat nemovitost až poté, co si najdete jinou, bez nutnosti se dočasně stěhovat jinam.

cukrar

I-Ionza, prosím, přečtěte si co jste napsal za nesmysl.
„vyměnit stávající nemovitost za pozemek.....ale existuje… Normálně jde prodat nemovitos“
VY chcete něco vyměnit, ale pak píšete že to jde prodat. Víte rozdíl mezi výměnou a prodejem?