Ivetka303

výmaz příchozích emailů (spamu)

Dá se nějak hodit email do koše, tak, aby mi z dotyčného emailu už nic nechodilo? Neustále mi chodí spamy z jednoho emailu – nejde se ani nijak odhlásit.. vůbec nevím co to je.. zkoušela jsem otevřít a hledala jsem nějaké odhlášení a to bylo pravděpodobně ještě větší chybou a teď mi denně chodí i 15 emailů… Nevíte co s tím? Nějak to zablokovat apod? Je to možné? Díky moc
Doplňuji:
Mám email na seznamu – můžete mi prosím poslat popis, jak to zrušit? A ne jen dá se to apod.. Díky moc

Nejlepší odpověď
suaeda

Skoro ve všech poskytovaných e-malových službách (seznam, centrum) lze po chvilce nastavit filtr (přesun, výmaz ad.) emailových zpráv od určitých celých adres nebo i částí slov obsažených v adrese. To samé většinou umí e-mailové programy MS Outlook, Windows Live Mail, Thunderbird aj.
Doplňuji:
Zde je postup jak nastavit filtr na www.seznam.cz
Po přihlášení do emailové schránky na seznamu

  • kliknout na „NASTAVENÍ“
  • zde vybrat „FILTRY“ a zadat „PŘIDAT NOVÝ FILTR“
  • do prvního rámečku zadat název filtru např. XY
  • v kolonce POKUD vybrat VŠECHNY
  • V další kolonce vybrat OD, OBSAHUJE a dál vypsat adresu mailu např. „xy@yahoo.com“. Je možno také zadat jen „*@yahoo.com“ (filtr bude vybírat všechny adresy obsahující yahoo.com)
  • V poslední kolonce „proveď tuto akci“ vybrat „SMAŽ ZPRÁVU“
  • Na závěr kliknout na ULOŽIT FILTR.

Mě to takto funguje bez problémů. Hlavně tím čístím všechny spamy – reklamy různých organizací.

Další odpovědi
briketka10

zadám v adrese blokovat – objeví se modré pole povolit a to necháš být ..

badisko

nerikas jakej mas Email …budto muzes jako dost uzivatelu zacit pouzivat …http://thunder­bird.mozilla.cz/ nebo se to da nastavit nejspis ve filtrech ..primo v emailu..
Doplňuji:
tak treba Email centrum.cz…otevrit nastaveni > karta zabespeceni > Blokovani adres a vyjimky ..tam zadas adresu kterou chces blokovat a zadne zpravy ti uz chodit nebudou …;D napis pls jakej mas E-mail…U ceho mas Email seznam atd..

Hohny

Zrovna email na seznamu teď má novou funkci. Stačí příslušný mail označit jako spam, je tam na to tlačítko nad oknem s emaily. Následně Vám to napíše „Zprávy z této adresy budou označovány jako spam.“, dříve to jenom mail hodilo do spamu, ale nijak do neblokovalo další…
Tuto funkci jsem objevil teprve před pár dny, tak ještě nevím jak moc spolehlivě to funguje, ale zdá se, že mi ty stejné spamy už dále nechodí.

cochee

ad Doplněna: emailovou schránku na seznamu zrušit lze, přesně na tohle jsem nedávno odpovídal tady na Odpovedi.cz, tak si to vyhledej.

badisko

tak treba v seznamu se to klokuje ve filtrech tam si to nastavis akle neni to tak jednouduche jako v centrumu …takze posilam odkaz ..http://napo­veda.seznam.cz/cz/fil­try.html