mmm123

Jak zakázat posílání emailu z nějaké adresy?

Potřebovala bych pomoct, jak zakázat zaslání emailů z nějaké adresy, aby mi nepřícházely, dě­kuju

Nejlepší odpověď
Alesh

však snad každý mailový server umožňuje dát daný mail blokovat či házet do spamu, každý server to nastavení má řešeno jinak, těžko radit konkrétně, když nenapíšeš, kde máš svojí mailovou adresu zařízenou (Seznam, Centrum, Gmail apod.)

Další odpovědi
badisko

Mas to v nastaveni Emailu ,,,,jmenuje se to antispamovy filtr …a kdyz nam reknes u koho mas email ..( seznam ..centrum ..outlook a podobne …tak ti muzene odpovedet presneji …