střevo

Vyléčí se mi kapavka sama vod sebe, nebo musej bejt antibiotika?

Nejlepší odpověď
gecco

To nerozchodíš…
😉
Je dokonce vhoné podávat kombinaci antibiotik – ale to ti řekne doktor…

Akorát doma se ti to bude blbě vysvětlovat…
😉

Další odpovědi
annas

Co na to lékař?

"Návštěva u dermatovenerologa je přímá, bez nutnosti předchozího doporučení praktického lékaře. Kapavka podléhá povinnému hlášení, to znamená, že pokud lékař u pacienta onemocnění objeví, je povinen tuto informaci sdělit místní hygienické stanici, se kterou se potom účastní na vyhledání všech pacientových sexuálních kontaktů, nejméně 3 týdny starých. Do doby stanovení diagnózy je třeba se vyvarovat pohlavního styku.

Léčba kapavky spočívá v užívání přesně stanovených antibiotik. na základě kultivačních vyšetření. Jakékoliv snahy o samoléčení či podcenění příznaků kapavky může situaci později zdravotně komplikovat a napomáhat šíření infekce."

http://cs.medi­xa.org/lecba/lec­ba-kapavky

anonym

Nevyléčí, ale můžeš zůstat jalovej a slepej, ale zatím slepéj nejsi, to až v pozdějším stádiu.

lexx

jo, vyléčí, nakonec to vytáhne hlína jako každou jinou chorobu…

sisinec123

Samozřejmě, že ne. Stačí se porozhlédnout na internetu. Všude se píše, že s kapavkou musíš jít k doktorovi. (Dost mě štve ten styl tvého psaní. Proč takhle ničíš češtinu?! -_- Neříkám v hovorové češtině, ale psát i takhle, tak to je vrchol… :/ Je mi tě líto.)

bolak

gecco: to mu řekne doktor…pokud to zrovna vod něj nechyt

víš co se říká, nemusí pršet…