Lurtz.k

Vykreslení trasy na mapě

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, pomocí čeho můžu vytvořit pomalé vykreslování trasy na mapě mezi dvěma body aby se to dalo použít do videa ? Děkuji

Odpovědi
kelley

Úplně přesně neodpovím, spíš mám jen takový nápad – použít z www.mapy.cz vyhledávač trasy a vyhledávat trasu po kouskách. Ty obrázky postupně ukládat a pak z nich udělat v nějakém video programu animaci.