_Bůh_

Vyjednávali byste s nacisty?

Podle Ruska je potřeba denacifikovat Ukrajinu. Zároveň ale probíhají hovory o míru. Vyjednávali byste s nacisty? Je to morálně správné? Nebo se s nacisty nevyjednává?
A pokud je Rusko ochotné mluvit o příměří, proč začalo vůbec v první řadě válku, když je ochotné mluvit o příměří? Učí se v Rusku základy formální logiky?
Nebo Rusku stačilo vybombardovat ukrajinské nacistické domovy seniorů a porodnice? Koukal jsem, že je nyní sbírka na nějakou ukrajinskou nacistickou holčičku, které amputovali nacistickou ruku, takže dostane protinacistickou protézu. Stačí toto Rusku jako zadostiučinění v boji proti ukrajinskému zavrženíhodnému nacistickému režimu? Jako by nestačilo, že k nám přišlo několik desítek tisíc nacistických uprchlíků. Kdo by kdy čekal, že si budeme zvát nacisty do svých domovů. Berlín nás zase všechny převezl.

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy jednání může usnadnit problém, ať už se jedná s kýmkoli. Ostatní jsou jednostranné bláboly, přesně tak jak chce celé naše vedení aby jsme si všichni myslely. A jen tak pro upřesnění. Válku začala Ukrajina už před 8 léty, když neplnila dohodnuté.

Dochy

Drap: O jakých dohodách mluvíš? Pokud se nemýlím, tak dohody co se týče odpadlíků porušovali obě strany. Rusku do toho ale vcelku nic není. Přinejmenším ne tak, aby vytáhlo na Kyjev.

_Bůh_

Drap: Určitě, Ukrajina vjela tanky do Ruska 🙂

Neplnění dohod není důvodem pro válku, vytáhni si hlavu ze zadku 😉