zjentek

Vyjde pokrytí feny VŽDY napoprvé, nebo se stává, že vyjde třeba až na desátý pokus?

Nejlepší odpověď
Emefej

Na poprvé vždy nevyjde.

Další odpovědi
Cenobita

Na poprvé to vždy nemusí vyjít, ale u psů je to vždy vysoká pravděpodobnost, protože oni na rozdíl od lidí dokáži čichem tu háravou fenu poznat a poznají kdy ovuluje.

PS: ale z toho co je na tom obrázku nic nebude, plyšák neotěhotní prakticky nikdy 🙂

anonym

Nelze odpovědět spolehlivě. Záleží na vícero faktorech.

  • Jak moc mají na „to“ čas? (majitel čeká..)
  • Jaká je kvalita pohlavních orgánů na obou stranách (nemoci, pohlavní život – minulost)
  • Na tom.. Jak moc se podaří samci zaskórovat?
  • Pak asi na tom jak se k tomu postaví pán Bůh?