Vaclav1

Vyhledávání lidí na Facebooku podle města

Dobrý den,
jsem tu nový, tak se omlouvám, jestli píšu do špatné kategorie.
Potřeboval bych poradit, už delší dobu hledám nějakého anglicky mluvícího kamaráda na dopisování z Ameriky z Los Angeles, zkusil jsem různé seznamovací stránky, ale bohužel zatím neúspěšně. Všiml jsem si, že na internetu v diskusích lidé hodně doporučují Facebook pro hledání anglicky mluvících kamaradů, ale pokud já vím, tak na Facebooku nelze vyhledávat lidi podle toho odkud jsou, ale třeba se pletu 🙂
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je možné na Facebooku vyhledávat lidi podle toho odkud jsou (v mém případě z Los Angeles) a pokud ano tak jak?

Předem děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

klikni si na najít přátele, vlevo máš takovou tabulku, tam zadej požadované město a ono ti to vyhledá.
Podmínkou však je, aby dotyčný měl to město uvedeno ve svém profilu.
Např. jsem z Prahy a uvedu si ve svém profilu Brno nebo nic a tak mě to nenajde.

Další odpovědi
briketka10

taky jsem se pokoušela najít kamaráda podle města, jména, na FB to je jako na Skype navíc podle „nicku“ a podle e-mailu ten je potřeba znát..
jsou tam ty 3 kroky a postupuješ dál..

samik50

já nemůžu najit slovensky na fb ale chci dopisovat slovensky na fb