natálie

vyhazov ze školky

Chtěla bych se zeptat,jestli má paní ředitelka v mateřské školce právo na to,když už mi jednou přijala dceru do školky,mi jí vyloučit,když jsem ještě nesehnala zaměstnání?

Nejlepší odpověď
anetadela1

Podle mě je to nesmysl. Jak chcete shánět práci s dítětem na krku? Od toho snad školky jsou. Taky jsme měli tenhle problém u nás na vsi. Ředitelka vůbec nechtěla přijmout dítě na celý den, když je máma doma. A to už mělo přes 4 roky.
Někdy člověk fakt žasne, co si nevymyslej.

Další odpovědi
LuciJe

Vyloučit dítě ze školky je možno pouze v následujících třech případech:

1)časté neomlouvání
2)neplacení školkovného
3)porušení řádu školky