Posspi

Výběr toho nejlepšího notebooku do 15 000,– korun

Krásný den
Sháním notebook okolo 15 000,–. Nejsem hráč ani streamer, ale dost si potrpím na rychlosti při načítání stránek a obecně plynulém chodu zařízení. Požaduji alespoň 8GB RAM, úložiště min. 256GB a Full HD obrazovku. Podsvícená klávesnice a alespoň průměrná výdrž by neměla chybět. ⌨ Všechno kromě značky HP, kterou vlastním nyní.

Na techniku jsem opravdu lama, nicméně chci zkrátka to nejlepší, co se dá v této třídě sehnat. Přístroj využívám ke kancelářské práci (grafika, články, Word, Excel..) a chtěl jsem začít editovat i videa, což ale bohužel můj stávající HP 250 G6 nezvládá. Proto chci opravdu kvalitní kus, rychlé načítání stránek a silnou grafickou kartu, abych mohl zabrousit třeba i do náročnější grafiky a programu DaVinci Resolve/ Movavi. Chci opravdu notebook, žádný desktop. Díky!

Odpovědi
Nassin

Když všechny parametry vložíš do vyhledávače Googlu, najde ti konkrétní NTB!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.