zalesak

Výběr pračky BEKO

Dobrý den,

Máte někdo zkušenosti s výrobcem BEKO?
Zaujala mě tato pračka: http://www.ex­pert.cz/beko-wmb-60811-cs-fm/

Jen tuto firmu vůbec neznám.

Díky Franta

Nejlepší odpověď
beer

Od výrobce této značky mám stejně jako moje kamarádka kombinovanou lednici a spokojenost 100% oba dva. Kupováno přes net.

Další odpovědi
hanulka11

dcera má pračku i lednici od Beko už 10let a naprostá spokojenost já mám mrazák šuplíkový a také bez závad…
tyto výrobky jsou cenově velmi přijatelné a navíc v moc pěkném designu …neboj se a kup, reklamovat můžeš vždy .....

anonym

Jedná se o tzv. no name značku, čili, že není renomovaná a známá, neutrácí tolik za nákladné reklamy, takže mívá výrazně levnější ceny než srovnatelné výrobky u konkurence.
Uvedený typ je opravdu výhodný, já bych se toho nebál, navíc má přece plnou záruku, tak o co jde? Do 2 let už by se měly projevit jakékoliv výrobní vady i případné mouchy.

Mapel

BEKO patří ke spolehlivým značkám.