Vybavenost dětí když jedou k bývalému manželovi?

Jsem již druhým rokem rozvedená, bývalý manžel mi posílá pravidelně alimenty na děti,avšak děti, které jezdí k němu pravidelně na víkend jedenkrát za 14.Vždy odjedou plně vybavené a oblečené, Jenže po víkendu neustále jezdí bez oblečení např. bez mikin, šál, čepic, rukavic atd....je v nadlidských silách neustále něco dokupovávat? a bývalý manžel v tomhle nespolupracuje.Jak se můžu proti tomu to bránit????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak mě tak napadlo, že by jste mohla říct ex, že pokud se děti nevrátí s věcmi které měli,takže se bude muset pro ty věci vrátit a přivést je.

Pokud se Vám vysměje, tak mu řekněte,ať jim koupí oblečení, které budou mít u něj, když si pro ně přijede, tak ať ho vezme sebou, děti se do toho převlečou a hurá k taťkovi. Takhle by to mohlo fungovat.
Doplňuji:
Mili@, nápad dobrý, ale ve většině rozsudcích na úpravu styku s nezletilým dítětem, je uvedeno, že dítě má být připraveno,,no v županu asi není. Dále předpokládám, tak jak je to ve většině případech, že si otec děti vyzvedává a zase je vozí zpět. Jediné řešení je, aby si otec koupil vlastní oblečení pro děti,,to by mohli mít i u matky, matka by je vždy do toho oblékla a bylo by, zbytek by měly u otce. Já jsem to takhle dělala. Mě se dokonce vracely děti i bez bundy. Odjížděli v pátek navečer, byla zima, vracely se v neděli, taková zima nebyla, tak jim otec bundy nedal.....

Další odpovědi:

Zlatý

Plně souhlasím s kropítkem - proč byste měla stále pakovat děti , měli by mít oblečení u manžela , jen ať jim to pořídí když nespolupracuje.

Bronzový

Naložit děti do auta v županech a takhle je tam odvézt.....
možná mu to pak dojde....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.