marainzeraty

Všiml jsem si správně, že už nelze na Facebook (stránku, skupinu ani profil) nahrávat e-mailové kontakty z CSV souborů?

Ahoj, všiml jsem si správně že už nelze na Facebook stránku, skupinu ani profil nahrávat e-mailové kontakty z csv souborů?

Odpovědi
orestez

Pokud něco nejde, to co je v popisu, neznamená, že Facebook nesdílí veřejně kontakty ze smartphonu do světa. Bezpečné používání Facebooku lze použitím webového prohlížeče. Zakázat aplikaci přístup ke kontaktům. Kdo to neví, a jsme přáteli, tomu mohu sdělit koho má v kontaktech, kdo jsou rodinní příslušníci, policie, kdo se vdal a jeho zájmy. Víc otázek na téma Facebook?

marainzeraty

Tak to jste mi vůbec ale neodpověděl. :)