Avatar uživatele
anonym

Všímáte si při sledování filmů chyb?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? talka před 3088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
talka

VŠUDE!!!!! V knihách, v tisku – to nemluvím o netu a odpovedi.cz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, může mě z nich vzít čert. Jako angličtinář si všímám jednak chyb v překladu titulků, jednak chyb v češtině. Ty druhé jsou samozřejmě ovzvlášť tristní – autor scénáře by umět česky měl. Ale mnohdy se tak neděje – vkládá např. postavám do úst paskvily typu „jsi se“, „by jsi, "aby jsi“, „kdyby jsi'“… odkud pak mají lidi, kteří nečtou a jen čumí na televizi, umět správně česky?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jen vyjímečně si všimnu nějaké nesrovnalosti, ale čas od času se stane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Občas ano, ale nemám o nich říkat příteli, protože nemá rád, když do filmu kecám. Jednou jsem byla přesvědčená o velké chybě v Harry Potterovi, měla jsem dojem, že mu maskéři udělali jizvu na špatné straně čela, ale až na třetí koukání jsem si uvědomila, že su blbá já, a že Pottera vidím v zrcadle a proto jizvu na druhé straně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jak kterých – chyby logické mne ´ubíjí´ – takže se na takové filmy prostě nekoukám…
Chyby jiné asi ani nevnímám…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Některé přehlédnu, ale všímám si počasí.Některé jsou do očí bijící. Nelze přece točit film, kde začíná jaro, najednou skočit do prvního sněhu a vzápětí je po žnīch. Ano, vím, že se točí film na přeskáčku, ale jakožto člověk žijící na vesnici a spjatý s přírodou, tak toto hned vidím.
Zrovna tak si třeba všimnu hodin na stěně.Děj pokračuje dopředu, ale hodiny ukazují třeba často o 2 hodiny zpět než v minulēm záběru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Občas… Zvlášť když se někdo snaží katastrofické drama a kvůli zásadním neznalostem je z toho nakonec fantazy… Ale to už pak nejsou chybičky toho typu kdy v historickém filmu z 15. století má někdo na ruce digitálky… Takové (pokud bych si jich všimnul) by pouze pobavily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

málokedy.....ja chyby nezvyknem vidieť

ibažeby boli tak blbé a absurdné a ešte aj vidím ten film už 5.krát.........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo,vím o tom a dokonce jsem sem vkládal jednou dotaz.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=k9MSzGxMwqo
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=chyby+ve+fil­mech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Jen proto se dívám na filmy… Ne,dělám si legraci,u filmů ani moc ne,pokud mě něco očividně netrkne,ale když se po x-té dívám na svůj oblíbený seriál,tak už poznám hlavně podle vlasů,z kolika záběrů ta zcéna byla zkompletována.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

iceT – co Potter – ale zkus příteli ´kecat´ do zajímavého dokumentu…
😉

před 3088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek