Bronzový

Všímáte si, jak v neděli odpoledne se snaží naše žactvo a studentstvo dohánět zanedbané vědomosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já úkoly dělávala a honila zanedbané vědomosti taky v neděli večer a nezanechalo to na mém vzdělání negativní stopy. Kdy by je mělo dohánět? O přestávce taky lze, nebo vůbec :)

Další odpovědi:

Zlatý

Všiml, připadá mi to zcela normální. Někdy přece musejí úkoly udělat. A pokud člověka nenutí čas, tak se fakt vůbec nechce

Zlatý

Za tu dobu co tu jsem všimnul.
Dnes jsem cosi navrhl, ale s úspěchem se nesetkal :-D.
Je to děs. Co by ti žáci dělali bez Odpovědí a "odpovídačů" na jejich otázky skutečně nevím.

Zlatý

Horšie by bolo, keby sa s týmy zanedbanými vedomosťami uspokojili.

Pokročilý

Ano, ale spíše mě trápí ti, co je nedohání vůbec... jako třeba já :D

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Já na střední ani nenosila sešity domů ( učebnice nebyly ) a fakt, že mi náhodou matyka šla na tom nic nemění. Když se ohlédnu zpět, tak ve skutečném životě měli úspěch úplně jiní žáčci, než ti ve škole nejlepší. Matematika je krásná, ale ne každý je schopen jí porozumět. Já zas třeba neumím zpívat a spoustu jiných věcí...

Stříbrný

manon

www: Možná by to vzdali a šli do školy bez úkolu a ani se nesnažili pochopit a postoupit dál a ve škole to od někoho opsali. U vás se to nedělalo? Jsou tady různí žadatelé o pomoc s úkoly. Neházela bych všechny do jednoho pytle.

Zlatý

led

ad manon
"Jsou tady různí žadatelé o pomoc s úkoly. Neházela bych všechny do jednoho pytle."
Presne preto som tak odpovedala v predchádzajúcich odpovediach Pomôcť, každému, kto to potrebuje, ale nevypracovávať domáce úlohy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.