michala432

Vražda kolik bylo v roce 2023 sebevražd a vraž na uzemí Čr.

Kolik bylo sebevražda garáž na území v České republice minulý rok v roce 2023.

Odpovědi
Filip84

Několik. 🤓
Škoda, že o jednu méně! 😈

da ny

Našla jsem jen to, v rychlosti, co byste našla sama (pokud byste pohodlně , jen nečekala na odpověď).
Zbytečná otázka zde, měla jste sama hledat informace na internetu.

V roce 2023 bylo spácháno 159 vražd (+9, +6%), Dokonaných vražd bylo v uvedeném období letošního roku 68, ve stádiu pokusu 86 a ve stádiu přípravy 5. Celkem 86 těchto skutků bylo motivováno osobními vztahy, což je současně suverénně nejčastější motiv.12. 1. 2024
https://www.po­licie.cz/clanek/vy­voj-registrovane-kriminality-v-roce-2023.aspx

Podle údajů Českého statistického úřadu v loňském roce zemřelo v Česku v důsledku sebevražedného jednání 1 031 mužů a 271 žen. Počet pokusů je WHO odhadován až na patnáctinásobek dokonaných sebevražd. V ČR se jako zástupný ukazatel sleduje počet hospitalizací pro záměrné sebepoškození­.6. 9. 2023
https://www.nud­z.cz/pro-media/tiskove-zpravy/v-ceske-republice-loni-pribylo-sebevrazd-v-predchozich-letech-jejich-pocet-naopak-klesal-1

V předchozích letech jejich počet naopak klesal. 6. září 2023, KLECANY – V České republice si v loňském roce vzalo život 1 302 osob, nárůst byl zaznamenán zejména v mladších věkových kategoriích. Podle Světové zdravotnické organizace patří sebevražda celosvětově mezi nejčastější příčiny úmrtí.6. 9. 2023
https://www.nud­z.cz/pro-media/tiskove-zpravy/v-ceske-republice-loni-pribylo-sebevrazd-v-predchozich-letech-jejich-pocet-naopak-klesal-1
Budete si muset počkat, než a zda to sečtou a uveřejní k 31: 12. 2023.