MonkeyKing

Vrátí peníze za již 2× reklamovanou věc?

Jde o šitskej tablet, který jsem reklamoval před měsícem a zase se porouchal, ale už ho nechci a chci ty peníze. Vrátí mi je, když tam zase půjdu a řeknu jim to?

Nejlepší odpověď
carpediem

Peníze musí vrátit pokud odstoupíš od kupní smlouvy.

Od kupní smlouvy můžeš odstoupit ppokud se závada vyskytne do půl roku, nebo pokud se během záruční doby (2roky) projeví stejná závada 3×, nebo různá závada 4×.

Další odpovědi
McArthur

Jak píše „carpediem“…

Jen dodám, že pokud je to šunt a obchodník je trochu férový, tak se s Tebou domluví např. na výměně za jiný model. Pokud je to problém kusu, tak musíš vydržet ještě nějakou tu reklamaci (max. 2) nebo doufat, že servis opravu nestihne do 30 kalendářních dnů od zadání reklamace. V tomto případě bych doporučil netolerovat ani jeden den přesahu.