norek

Jak zažádat o vrácení platby z Google Play?

Můj vnuk 6ti lety na mém tabletu nevědomky namačkal platbu na hře v Play obchodu. Zjistila jsem to, až když mi strhli platbu, a to ve vyšší 2599.99 Kč. Jak zažádat o zaslání peněz zpět? Hru jsme neaktivovali.

Odpovědi
Drap

Spíše bych dotaz zaslal tam, kam šla platba.Zde s tím nic neuděláme.

marci1

V odkazu klikni na nápovědu. Je tam uvedeno, jak získat zpět platbu, kterou nechtě namačkalo dítě: https://play.go­ogle.com/store/ac­count
🙂

Petr1491

Každopádně je třeba to řešit co nejdříve, než bude pozdě. Peníze vám ale vrátí, mám s tím dobré zkušenosti. De facto jakákoliv aplikace a hra jde vrátit.