Voyo - předplatitel

Když se chci podívat na Výměnu manželek na voyu z pátku, tak se mi tam objeví tabulka, že musím být předplatitelem. Takže to už budu platit i za díly, které běžely v tv nebo jak to je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, budeš platit za pořady z archivu a nejsou tam všechny.

Další odpovědi:

Pokročilý

jsou uplne vych.caný!
furt za neco chtej prachy.

Pokročilý

Ano bohuzel taky sem na to narazila a nezbyva nez si zaplatit.Je to fakt vychcanost,spolihaji na to ze kdo to videt moc chce tak si proste zaplati.

Stříbrný

Dříve byly archivy na TV Nova i Markiza zadarmo. Nyní si člověk musí zřídit účet a platit. Nevím kolik, ale výhodnější si pořad nahrát na nějaké zařízení (DVD s HDD, nebo jen hardisk připojený k TV). Případně jsou i další možnosti. Je sice nutná pořizovací investice do nějakého zařízení, ale pak již je to prakticky bez nákladů.
Dnes natahuje každý jen ruku a čeká kdo mu do ní co nasype.

Vážení přátele, ano !
Budeme muset platit, budeme li chtít Voyo využívat. My, JIŽ srdcaři, nemusíme. Když mě málem klepla pepka při sdělení "jen pro předplatitele" v rámci snahy shlédnout pořad, který mi v přímém vysílání JEN DEN předtím utekl, jelikož jsem ho při mé skleróze =))) zapomněl nechat nahrát, dospěl jsem k rozhodnutí, že se sklerózou musím bojovat. =))) A to ještě nemluvím o roji "much", které Voyo má...

Jo přesně můj případ...štve mě to, i na slovenském VOYO to tak je TAKY, to není normální aby za filmy, které už šly, chtěli prachy :( :(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.