CTTON

Volání v připadě získaní práce?

Ačkoliv získat práci v krizi je těžké i pro vysokoskolaka tak sem to zkusil, ale mam jeden dotaz pokud mi nekfo bude volat kvuli tomu ze sem byl vybrat na pohovor, tak mezi jakou hodinu budou volat (proste kdy to čekat.)

Nejlepší odpověď
anonym

Nechci vás zklamat, ale právě naopak vysokoškoláků vždy bylo nezaměstnáno nejvíce. A často vysokoškoláci jsou zaměstnání pod své vzdělání. A jen takový příklad – jako programátoři do naší firmy chodí vysokoškoláci a letí většinou ještě ve zkušební době. Mám celoživotní zkušenost, že lidé i úplně bez vzdělání, kteří se protloukají životem a opravdu se snaží, jsou vždy úspěšnější, než sebe-vzdělanější lidé … Už jen z principu, že nejvíce pracují ti, kteří si vzdělání mohou nejméně dovolit. Ostatně vysokoškolák se nás tu ptá, kdy mu budou volat na pohovor … :)

Další odpovědi
ElonMusk

Podle předáka odborů Středuly schází 200 tisíc kvalifikovaných lidí. I ve zdravotnictví se hledají lidi na Ukrajině, a místo primáře za 150 tisíc/měsíc zůstane neobsazené protože není vhodný kandidát.
V Americe dle CNBC.com je volných 1.5 milionu pracovních míst, na které prostě nejsou lidi.

Z práce Vám budou volat v rámci jejich pracovní doby.

elkon

Podle toho co tu na poradně blábolíš, pochybuji, že máš vysokou školu.

Smack

Ráno

nyjono

Mysli hlavou, vysokoškoláku.
Nejspíš během pracovní doby.
Většinou dopoledne, někdy i odpoledne. Večer a v noci spíš ne.