Vládní zmocněnec pro bezdomovce?

Pokud budou mít Romové vládního zmocněnce je třeba logicky vytvořit i vládního zmocněnce pro bílé bezdomovce a žebráky, je zde přeci ústavou zaručená rovnost ras a vyznání?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
arygnoc

Jiná možnost

nie každý bezdomovec je žobrák.
nie každý žobrák je biely.
(vy nechodíte po ulici?)

nie všetko je ČIERNO-BIELE (s výnimkou šachovnice a zebry [naisto som na niečo zabudol]).
Doplňuji:
ale rozhodne by som ten výbor (úrad) nazval Generálny výbor komerčných bezdomovcov (GVKB).

Drap

Jiná možnost

To by jsme tedy taky měli mít zmocněnce pro bezzubé, plešaté, pro ty s plochýma nohama a spostu dalších.
S rasou ani s vyznáním to nemá nic společného

Ar

Jiná možnost

arygnoc, naozaj zabudol a zrovna takú dobrotu http://www.euv­s.org/en/collec­tion/spirits/bot­tle/black-white-scotch-whisky

Rocker

Ne

Ty máš pocit,že máme málo úředníků a podobných vyžírků?

Kohut57

Jiná možnost

Cikáni se mají v této zemi, jako nikde. Neviděl jsem cikána bezdomovce nebo žebráka. A to jsem ze severu. Cikáni toho dostávají tolik , že se bílemu může o tom jenom zdát. A kdyby náhodou něco nedostal, tak si to vezme, na to vemte jed. Loni mi jejich aktivita stála bezmála 100 000. Komunisti se s nimi nepárali a Slováci rovněž, a tak ta svoloč má u nás dnes ráj.Jediná cesta je jiný , tvrdší režim na všechnu verbež.

arygnoc

skoromenovče ar:

veru, zabudol.
hanba mi.

;)