paul1

Víte, že nás opustil Josef Náhlovský?

Joef Náhlovský R.I.P.

(57) Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský 100 narozeniny Jiřiny Bohdalové – YouTube

Nejlepší odpověď
annas

Josef Nahlovský či Náhlovský (na netu jsou obě varianty, která je ta správná, se nedovíme) následuje svého kamráda, s nímž vystupoval 30 let. Jejich některé scénky jsou nezapomenutelné. Nyní se setkají v uměleckém nebi. Oba zůstanou živí v paměti diváků, kteří si je oblíbili. Takový je život, nikdo si nemůže určit, kdy opustí tento svět. Čest památce obou.

Další odpovědi
jirka F

Ano, četl jsem to na novinkách jeho humor byl vynikající.Jinak také ať odpočívá v pokoji.

PS: nechci být hnidopich ale píše se Josef Náhlovský

elkon

Včera to bylo ve zprávách.

Ametyst

To je mi líto. Poslední Krušnohorec odešel. Měl výborný humor.

led

Zomrel mladý, iba 72 rokov.

df

Ano, četl jsem o tom. Jen jsem se dočetl, že po krátké a těžké nemoci. Holt asi jde o tajnou informaci.

Rokio

Nevím. Upřímnou soustrast.

Neznal jsem tuto celebritu.

paul1

pro jirka F – díky, už jsem to dal do richtiku.