Víte, jak se vypořádat s bratrem, který vás nenechá na pokoji?

Dobrý den,
mám bratra, a kdykoli s ním jdu domů, zkazí mi to kompletně celý den a už několikrát jsem brečela. Je mu patnáct, ale chová se jako malé dítě, pokládá otázky, které jsou buďto úplně primitivní a odpovědi na něž by je už dávno znát (a zná, ale schválně se ptá), nebo kritizuje např. můj styl chůze a nerespektuje, když se s ním člověk zrovna nechce bavit. Ignorovat ho nepomohlo, naštvat se na něj také ne. Ani doma to nekončí a tohle je jen zlomek toho, jak mi dokáže znepříjemnit život. Kdyby někdo z vás měl radu, byla bych velmi vděčná, předem děkuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vztahy s nezletilými sourozenci bývají často dost "napjaté". Vydrž, v dospělosti se to většinou změní. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Nikdo z nás nezná ani tebe ani bratra. Nelze tedy poradit. Osobně bycvh to řešil tak, že bych se s ním nebavil, nebo by dostal pár facek.

Zlatý

Můj bratr v tomhle případě ode mne dostal pár facek,tehdy jsem na něj ještě dosáhla,pak mně už přerostl,ale taky dospěl.Oněch pár facek bylo zakončeno větou "Však počkej,on ti ten rypák jednou někdo řádně naklepe a pak ti spadne hřebínek"
On totiž milovaný bráška míval ve zvyku do každého šťourat
Doporučuju s bratrem domů nechodit,pokud to nebude nezbytně nutné,naprosto ho ignorovat a v ignoraci taky vydržet,protože se zdá,že zatím se mu daří tě zdárně provokovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.