Jahoda

Vidíte mojí fotku?

Zdravím! Zkusila jsem se zapojit a přidala svojí fotku. Je sice naopak, ale i tak – Vidíte mě? Nevím, zda to totiž funguje. Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Vidím,vidím,ale je to na štorc,jinak dobrý,najděte nějakou lepší a rovně…ten který je,tak se zaregistrujte

Další odpovědi
rynek878

Jasně,stačí si jí pootočit v klasickém prohlížeče Windowsu a na Facebooku se dá upravit,tak že když na ní kliknete,tak se ukáže křížek a můžete se posunout aby Vám byla vidět celá hlava,jinak prima.
Doplňuji:
ale teď už zase neeee

ReHu

Vidím, vidím, škoda, že to lze pouze přes Facebook, nějak k němu nemám důvěru.

ten který je

Vidím,funguje to.Škoda že tam nemohu vložit mou fotku.Nejsem totiž registrován na Facebooku.

Greneia

Jo, vidím, akorát mají v tom nějakou chybku, dala jsem odpovědět a z nicku se stal anonym a fotka pryč :-O, když najedu zpět do otázky, nick se zobrazí, vč. fotky. Divné

quentos

jj, vidím ;{)>

Miroslavst

Ano, vidím ji také.