vas999

Viděli jste film „Game Over“?

Kdysi dávno (už minimálně před 10 lety) jsem se dívala na film, který se jmenoval Game over (nebo tak nějak). Bohužel jsem ho jaksi neviděla celý a říkám si, že by bylo dobré to napravit. Ale nějak se mi nedaří ho na internetu najít. (Respektive jsem jich našla několik, ale nebyly to ty správné).

Byl to film o počítačové hře Game over (něco na způsob virtuální reality), která byla zajímavá tím, že pátý level nebylo možné dohrát. A všichni, kteří se o to pokusili, zůstali ve hře uvězněni. Začala to řešit nějaká detektivní kancelář a najala si na to nějakého kluka (asi syna bývalého zaměstnance). Cílem bylo dohrát pátý level, porazit tvůrce hry a osvobodit zajaté lidi.

Dá se ten film vůbec ještě sehnat? Už musí být docela starý…

Odpovědi
Drap

Neviděl a ani bych se na něj nechtěl dívat.

elkon

Ne, mám raději filmy, které jsou buď akční, detektivní, nebo komedie.

paul1

Neviděl. Tady je o něm nějaké povídání:

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Game_Over_(2019_film)