Ušel ventil

Viděl někdo někdy cikána-Roma, že by byl bezdomovec?

Nepočítám do toho kočovné cikány ,ale klasický bezdomovec co spí pod mostem.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

ne

S překvapením zjišťuju že cikána jsem mezi bezdomovci ještě neviděl. Vlastně to až tak překvapivé není, když vezmu v úvahu jejich úžasnou gramotnost, pokud se týká pořádně pumpnout sociálku.

Další odpovědi
annas

ne

Neviděla jsem cikána bezdomovce.

Myslím si, že u nich platí rodinná soudržnost, takže se postarají o příbuzné. .

Navíc na rozdíl od minulosti nejsou jejich děti stupínky do nebe, ale stupínky na sociálku.

bolak

ne

Průměrný róm má cirka 148 příbuzných, takže statisticky je dost mizivá šance, aby neměl kde složit hlavu.

Muffz

ano

V Ostravě spoustu.

Emefej

ne

zjentek

ne

Chybí kat.- nevim. Jde o to, co si kdo představí pod pojmem „domov“. Život v cikánské domácnosti bych domovem rozhodně nenazýval, takový BBQ ve vaně je prakticky životem venku ;)

hagagaga

ne

jepik

ano

Lgee

ano

Jen 1×

Smackdown

ne

anonym

ano

ANO viděl v Anglii,a to několik většinou to jsou lidé kteří neumí Angličtinu nebo nechuť k práci stačí kouknout na youtube. Zde posílám odkaz :

Zdroj: https://m.you­tube.com/watch?v=hGBvG6J­OhTs

Jan Kunčar

ne

jiri Linhart

ne

Ne ! Makaj jak barevny ! A nas stedry,socialni system,ten by je pod mostem nenechal ! Ale,cesky,bily lidi jo ! ! ! Cigana bez strechy nad hlavou jsem nevidel,ale,Bilejch Cechu hodne !

ina

ano

escibe

ne

Ne protože u nich funguje soudržnost ani jsem nikdy neviděl v domově důchodců romského důchodce. Rómové nedají do domova důchodců babičku proto že jim překáží tak jak to dělá majorita

shaman88

ne