dust8

Viděl někdo kromě vaší rodiny vaši půdu, jakožto část domu pokud jí máte a proč vlastně?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano viděl. Dokonce několik lidí. odhadce, když jsem dům pořizoval, několikrát kominík hasiči při požáru domu, klempíř při opravě oplechování, Technik od internetu při montáži, technik od kabelové televize při montáži. Potom jeden fotograf, který z vikýře fotil jednu místní historickou památku. Možná jich bylo ještě víc, ale nezapisuji si takové údaje, tak jsem lehce mohl někoho zapomenout

Další odpovědi
zjentek

Ježiš na půdách jsme si jako děcka hráli na strach furt a bylo jedno u kterýho kámoše zrovna!

Rocker

Ano,viděla jí spousta lidí.
Bydlím ve škole,takže na půdu nám chodí při technických prohlídkách budovy,na drobné opravy střechy,na revizi serveru Cetinu apod.Při dní otevřených dveří se tam se mnou může podívat kdokoli.

Emefej

Ano – pokrývači, kominík, pojišťovák, pracovníci při zateplování atd.

paul1

Ano, kominík, soused, který nám komín opravoval, pracovníci kabelové televize, ti 2×, při prvním zavedení před lety a teď, kdy nám měnili kabel klasický za světelný. A proč ji máme? Máme stanovou střechu (a dost šikmou – 45°). Na chatě byla půda malá, tam jsme měli jen postele a spávaly tam návštěvy.

barBaruška

Božínku já jsem neviděla ani půdu ve svém vlastním domě :))