Máte někdo zkušenosti s vertikálními žaluziemi?

Prosím máte někdo zkušenosti s vertikálními žaluziemi? Pokud někdo neví, co mám na mysli http://www.garol.cz/… Jde mi o to, že se mi hrozně v interiéru líbí, ale vždy když jsem byla u někoho , kdo je doma měl tak byly porouchané. Myslíte že je to značkou, nebo neopatrným zacházením? Váš celkévá názor na jejich použití v interiéru? Díky

Odpovědi:

Mám s ´vertikálami´ velmi dobré zkušenosti- ať už ohledně zastínění, estetiky či údržby. Ty konkrétní jsou funkční v domácnosti cca 19 let, bez poruchy .
;-)
S danou firmou (odkaz) zkušenost nemám - ale mohu doporučit firmu Monros ( http://www.monros.cz/… ) - snad to nebude chápáno jako ´reklamní´ sdělení...
;-)
Doplňuji:
Tak jsem se podíval i na v dotazu propagovaný web, cituji:
"- jedny z nejlevnějších žaluzií na internetu...
- předpripravené sety..."
___
Hmmm...
Tak tohle zrovna vřele nedoporučuju...
;-)
Před montáží je potřeba zaměřit rovinnost stropu (aby se "hliníková" lišta nekroutila nebo dokonce nepraskla), je vhodné si ´na místě´ vyzkoušet lamely (materiál, barvu...), velmi doporučuju, aby si žaluzie zaměřil a (poté, případně) namontoval technik oné firmy (záruka)... Jeho práci cca zaplatí rozdíl v sazbě DPH (pro fyzické osoby, za účelem bydlení).
Je možné, že problémy, které jsi u namontovaných žaluzií zaznamenala, pramenily právě v zakoupených ´setech´ a jejich neodborné montáži...
:-D
___
Jo - fakt nejsem dealerem žaluzek, dotaz jsi napsala ty...
:P

Zlatý

Mám je doma nainstalované asidvacet let a nebyl s nimi doposud žádný problém

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.