zjentek

Věříte teorii, že dobrý jídlo není zdravý?

..je to tedy konspiračněkon­troverzní teorie, ale existuje

Nejlepší odpověď
anonym

V tuto teorii věří jen odborníci na zdravou výživu. neviděl jsem moji babičku, aby denně pila Bifidus Actiregularis.

Další odpovědi
Muffz

Ja pod dobrym jidlem vidim treba sacek ryze, flak hoveziho steaku a zeleninu. A je to dobre a zdrave vic nez dost :) .

hanny 2

Jo,asi je to tak!
Mám ráda uzenej bůček = nezdravý,
tatarku = nezdravá,
smažený cokoliv = nezdravý,
uzeniny = nezdravý,
a tak bych mohla pokračovat.Proto to raději nejím,nebo jen občas.

anonym

Jak který jídlo a jak je připravené.
Nezáleží na tom,jak to uděláš/připra­víš/třeba na oleji nebo na sádle.
Každej to má jinak a to jídlo mu třeba nedělá dobře,když je na sádle,jinému zase na oleji.
To by asi ty hranolky by bylo lepší dělat na jogurtu,jinak to nevidím-

Agneta

No konečně jsi na to přišel, je to tak:DDD

Dobře Jugare, ale ty mňamhranolky budou potom stejně obsahovat akriláty:DDD

johana 56

Mezi teorií a praxí bývá velký rozdíl.
Prakticky věřím tomu,že co mi chutná,je dobré.Rodiče ani prarodiče nad nějakou zdravou výživou moc nepřemýšleli a na škodu to nikdy nebylo.Takže jsem se získanými stravovacími návyky spokojená a nehodlám je měnit.

marci1

Dobré jídlo ? Možná je to spíše jídlo, které nám více chutná. Třeba bůček, vepřové koleno ap. V rozumné míře a občas neškodí. 🙂

ivzez

Tvrzení těch, kdo nedokáží zdravé jídlo chutně upravit,
podle mne nelze považovat za teorii.

klumprt

Já jsem slyšel, že v živočišném tuku se lépe rozpouštějí chutné látky. Proto tučná jídla líp chutnají.
Řízek na sádle je lepší než na oleji, zákusky z másla a šlehačka ze smetany jsou lepší než z rostlinného tuku, pečené koleno nebo kachna jsou typické české libůstky narozdíl od nějakých ovesných vloček roblemcaných v nízkotučných blafech.

Levandule33

Hloupost :D